ru
 
ua
 
en

Головна

Вітаю Вас!

 

Якщо Ви шукаєте професіонала для виконання різного роду перекладів на та з англійської мови, то Ви на вірному шляху!

 

Що я можу Вам запропонувати:

 

Технічний переклад: тематика - практично всестороння. Виконую переклади, які стосуються всіх основних сфер діяльності сучасного суспільства, серед яких будівництво, енергетика, техніка, устаткування, а також переклади в області інформаційних технологій, що розвивається найдинамічніше, і багато інших.

У процесі співпраці з постійними клієнтами формується глосарій, який узгоджується і застосовується у всіх подальших проектах. Якщо у Вас є свої вже готові глосарії, Ви можете надати їх, і всі переклади будуть зроблені відповідно до Ваших вимог і побажань.

 

Локалізація: якщо Ви хочете, щоб про Вашу фірму або продукцію дізналися зарубіжні клієнти і замовники, а також мали можливість її замовити або ж скористатися Вашими пропозиціями, скористайтеся послугами локалізації Інтернет-сайтів.

Інтернет-сайт, локалізований на англійську мову, відкриє перед Вами нові практично необмежені можливості розвитку Вашого бізнесу за межами російськомовних країн!!

 

Подальша підтримка локалізованого Web-сайту: підбір і написання унікальних статей англійською мовою, що забезпечить просування Вашого сайту в пошукових системах.

 

Субтитрування: Створення та інтегрування субтитрів для різного роду відеороликів. Субтитри надаються у вигляді файлу розміром в декілька кілобайт.

 

 

Якщо Вам потрібні послуги професійного перекладача, звертайтеся до мене. Запевняю, буде зроблено все, щоб допомогти Вам досягти успіху у Вашій діяльності, адже від того, наскільки будете успішні Ви, залежить мій власний авторитет і подальший розвиток у сфері перекладацьких послуг.

 

 
?>